Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi
maltepede-mantıcı-köylüm-mantı-evi

Maltepe’de mantıcı arıyorsanız eğer gerçek kaliteli bir mantı yemek için Köylüm Mantı Evi’ni tercih edebilirsiniz. Ev yapımı mantılarımız son derece lezzetli oldukları için birçok mantı severin gözdesidir. Oldukça meşhur olan mantılarımız harika yoğurt ve salça sosumuz ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Mantılarımız doyurucudur, taze ve sıcak olarak servis edilir.

Mantı her yerde bulunabilecek olan bir yemek olsa da iyisine denk gelmek zor olabilir. Yediğiniz mantı eğer ki ev yapımı değilse de size pek fazla lezzet vermeyecektir. Bu sebeple sizlere gerçek ev mantısı yaparak doyasıya yemeniz için fiyatları uygun tutuyoruz. Aynı zamanda evlere servis hizmetimiz ile de dilediğiniz yerde mantı yemenize de olanak sağlıyoruz.

Köylüm Mantı Evi 

İstanbul Maltepe’de en güzel mantıların adresi olan Köylüm Mantı Evi olarak sizler için en hijyenik koşullarda yemeklerimizi yapıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız, güler yüzlü bir hizmet ile sizler için en iyisini yapmaya çalışmaktadır. İşletmemizde önceliğinizin sağlık olmasından dolayı da sürekli temiz tuttuğumuz Köylüm Mantı Evi’nde gönül rahatlığı ile yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Başta mantı olmak üzere birçok yemekte iddialıyız. Sıklıkla tercih ediliyor olmamızın temel nedeni tüm yemeklerimizin lezzetli olması ve iyi bir ortamda yapılıyor olmasıdır. Dilerseniz sipariş ile de mantılarımız dahil tüm yemeklerimizi Köylüm Mantı Evi’ne gelmeden de yiyebilirsiniz.

Eve Mantı Siparişi

Eve mantı siparişi vermek için Maltepe ve yakınlarında olmanız yeterlidir. Mantılarımızdan yemek istediğiniz zamanda bizi telefon numaramızdan arayarak dilediğiniz kadar mantı siparişi verebilirsiniz. Ya da web sitemiz üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Yemek siparişleriniz tıpkı lokantamızda sipariş verdiğiniz zamanki gibi en hızlı şekilde sizlere iletilecektir. Aynı zamanda son derece taze ve mümkün olduğunca sıcak bir şekilde yemekleriniz yiyebilirsiniz.

Mantılarımız son derece uygun fiyatlandırmalar ile sizlere sunulmaktadır. 1,5 Porsiyonluk tabaklarda servis edilen ve yaklaşık olarak 500 gram olan mantı tabağı sadece 60 TL’dir. Fiyatımız, sipariş vermiş olduğunuzda da aynı şekilde değişmemektedir. Sipariş vermiş olduğunuz mantılara da yoğurt ve salçalı sosu eklemeyi unutmuyoruz. Şimdiden afiyet olsun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*