Blog

- - Kategori Mantı Evi
maltepede-en-iyi-ev-mantıcısı-köylüm-mantı-evi

Mantı genel olarak acıktığımız zamanlarda ya da canımız istediğinde dışarıda yemeyi tercih ettiğimiz bir yemek olarak hayatımızda yer almaktadır. Neredeyse her yerde bulunabilecek olan bu yemeği her yerde aynı lezzette yemek de pek mümkün değildir. Ayrıca mantının lezzeti ev yapımı olmasına bağlı olarak da değişiklik gösterebilmektedir.

Maltepe’de en iyi ev mantıcısı olarak sizlere gerçek mantı yemenin keyfini yaşatıyoruz. Köylüm Mantı Evi, iştah kabartan ve ev yapımı mantıları ile daha önce hiç yemediğiniz kadar lezzetli bir mantı sunuyor. Deneyimli çalışanlarımız ile tüm yemeklerimiz de mantılarımız kadar meşhurdur. Güler yüzlü bir hizmet ile bu yemeklerimizden memnun kalmamanız neredeyse imkansızdır.

Leziz olan mantılarımızın yoğurtlu ve salçalı sosu ile de ayrı bir tada sahip olması için en güzel yoğurdu ve salçayı kullanıyoruz. Mantılarınızı dilerseniz Köylüm Mantı Evi’nde dilerseniz de paket yaptırarak evinizde de yiyebilirsiniz. Adrese servis hizmetimizi kullanarak da evinize mantı siparişi verebilirsiniz.

Maltepe Ev Mantısı Siparişi

Maltepe ev mantısı siparişi için Köylüm Mantı Ev’ini tercih edebilirsiniz. Lezzetli ve doyurucu mantılarımızı evinize ya da herhangi bir adrese sipariş edebilmek için bizi telefon numaramızdan arayabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden de yemek siparişi vermeniz mümkündür. Maltepe çevresindeki siparişlerinizde son derece hızlı bir şekilde teslim yapmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda mantınız tıpkı lokantamızda yediğiniz gibi sıcak ve taze bir şekilde gönderilecektir.

Maltepe’de En İyi Ev Mantıcısı Olmamızın Nedeni

Mantılarımızın bu kadar lezzetli olmasının nedeni deneyimli ustalarımızın son derece kaliteli malzemelerle yapmış olmasıdır. Gerçek ev mantısı lezzetti işte buradan gelmektedir. Aynı zamanda yoğurt ve salçalı sosumuz ile de mantılarınıza lezzet katıyoruz. Mantılarımızı dilediğiniz gibi yiyebilmeniz için de fiyatlarımız son derece düşük tutulmaktadır. Bu sayede kaliteli mantıya uygun bir fiyatla doyabiliyorsunuz.

Gerçek ev mantısı 1.5 porsiyon yani yaklaşık 500 gram olarak sizlere sunulmaktadır. Yoğurtlu ve salçalı sosu ile sunulan 1 tabak dolusu mantımız sadece 60 TL’dir. Evlere siparişinizde de aynı şekilde porsiyon miktarı ve fiyatta bir değişiklik olmayacaktır. Şimdiden afiyet olsun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*