Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi
maltepe-mantıcı-köylüm-mantı-evi

Maltepe ev mantısı yemek için gezdiğinizde Köylüm Mantı Evi ile karşılaşacağınız bir İstanbul semtidir. Mantı çoğunlukla tercih edilen bir yemektir. Karın doyurucu ve lezzetlidir. Ancak her yerde yiyeceğiniz mantının tadı aynı olmayacaktır. Özellikle de ev yapımı olmayan mantılar için lezzetli olduklarını söylemek zordur. Gerçek ev mantısı yemek istiyorsanız eğer işletmemizde yiyeceğiniz mantının tadı damağınızda kalacaktır.

Mantısı Meşhur Köylüm

Köylüm Mantı Evi mantıları ile meşhur olduğu için siz değerli müşterilerimize özel her zaman taze ve sıcak mantılarımızı sizler için hazırlıyoruz. Usta çalışanlarımızın ellerinden çıkan son derece iştah kabartan mantılarımızı özel yoğurt sosu ve salçalı sos ile sunuyoruz. Son derece doyurucu bir tabağa uygun bir fiyat ödemeniz için de fiyatları düşük tutuyoruz. Ayrıca eve servis hizmetimiz de bulunmaktadır.

İşletmemizde önceliğiniz sağlınız olduğu için her daim hijyenik olan masalarımız tabaklarımız, sandalyelerimiz dahil mutfağımız ve salonumuz da temizdir. Güler yüzlü çalışanlarımız, sizi memnun edecek bir şekilde hizmet vererek sizlerin mutlu ayrılmanızı sağlamaktadır. Mantılarımızı yemek için evden çıkmanıza gerek kalmadan da gerçek ev yapımı olan mantılarımızı sipariş edebilirsiniz.

Maltepe Ev Mantısı Siparişi

Köylüm Mantı Evi olarak oldukça meşhur olan mantılarımızın tadına dilediğiniz yerde bakabilmeniz için paket servisi ve evlere sipariş hizmeti veriyoruz. Maltepe ev mantısı siparişi için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Ya da web sitemizi kullanarak da basit ara yüzü sayesinden hızlı ve kolay bir şekilde mantı sipariş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mantılarımız ev mantısı oldukları için oldukça lezizdir. Salçalı ve yoğurtlu sosu ile de lezzeti katlanan mantılarımız eve sipariş vermeniz durumunda da son derece lezzetli gelecektir. Hızlı bir şekilde iletilen siparişimizin hızı bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir. Sıcak bir şekilde teslim alacağınız mantılarımız oldukça iştahınızı açacaktır.

Mantılarımız uygun fiyatlıdır. 500 grama denk gelen 1,5 porsiyonluk bir tabak için ödeyeceğiniz tutar sadece 60 TL’dir. Adrese sipariş verdiğinizde de porsiyonlarımız ve fiyatlandırmamız aynı olacaktır. Dilerseniz Köylüm Mantı Evi‘ne geldiğiniz zaman mantılarımızı paket yaptırarak da evinize götürebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*