Blog

- - Kategori Ev Yemekleri, Gözleme
maltepede-gözlemeci-köylüm-mantı-evi

İstanbul Maltepe’de gözlemeci arıyorsanız eğer kesinlikle Köylüm Mantı Evi’ni ziyaret etmenizde fayda var. Son derece lezzetli olan gözlemelerimiz ev yapımıdır. Gözlemelerimizi bu kadar meşhur yapan da muhteşem lezzeti ve ev yapımı olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle kahvaltılarda tercih edilen gözlemeler, günün her saati yenmektedir. Her yerde yiyeceğiniz gözlemelerden aynı lezzeti almanız mümkün değildir. Özellikle de bizim ev gözlemelerimizin lezzetini başka bir yerde aramanız durumunca hiçbir yerde bulamazsınız.

Köylüm Mantı Evi

Köylüm Mantı evi olarak sizler için en iyi gözlemeleri yapıyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için de her daim kendimizi güncel tutuyoruz. Çok deneyimli ustalarımız sizler için en güzel yemekleri hazırlamaktadır. Çalışanlarımız da son derece güler yüzlü bir şekilde sizleri memnun eden bir hizmet sunmaktadır. İşletmemiz başta mutfağımız olmak üzere son derece temiz ve hijyenik tutulmaktadır. Bu sebeple de gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Ev gözlemelerimiz 6 çeşit olarak sizlere salatalık, domates ya da marul ile hazırlanmış bir tabak olarak servis edilmektedir.

İstanbul Maltepe Gözleme Siparişi

İstanbul Maltepe gözleme siparişi için yine Köylüm Mantı Evi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gözlemelerimizi sipariş etmek için bizleri telefon numaramız ile arayabilirsiniz. Ya da web sitemizi kullanarak gözleme çeşitlerimize bakarak dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Sipariş vermeniz durumunda gözlemeleriniz tıpkı Köylüm Mantı Evi’nde yemiş olduğunuz gibi taze ve sıcak bir şekilde sizlere teslim edilecektir. Servis hızımız adresinize göre değişiklik gösterecek olsa da sizler için son derece hızlı bir teslimat işlemi gerçekleştirmeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Maltepe’de Gözlemeci Fiyatları

Gözleme fiyatlarımız son derece uygundur. Gerçek ev gözlemesini doya doya yiyebilmeniz için çeşit fiyatlarımı 25 TL ve 45 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eve sipariş vermeniz durumunda da fiyatlarımız aynı şekildedir. Son derece leziz olan gözlemelerimiz doyurucu ve kokusuyla iştah kabartıcıdır. Her zevke göre ayrı ayrı yapılmış olan gözlemelerimiz patatesli, patatesli kaşarlı, kıymalı, peynirli, sucuklu kaşarlı ve bir çok çeşit mevcuttur. Canınız istediği her anda gözlemelerimiz hem servise hem de siparişe hazırdır. Şimdiden afiyet olsun

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*