Blog

- - Kategori Gözleme
maltepede-en-iyi-ev-gözlemecisi

Maltepe’de en iyi ev gözlemecisi neresidir diye düşünüyorsanız eğer sizleri Zümrüt Mahallesi’nde bulunan Köylüm Mantı Evi’ne davet ediyoruz. Gerçek ev gözlemesi lezzetini arıyorsanız eğer kesinlikle 7 çeşit gözlememizi denemenizde fayda var özellikle kahvaltılarda tercih edilen ev gözlemelerimiz dilediğiniz saatte taze ve sıcak bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Hemen hemen her insanın sevdiği gözlemeleri her yerde yemeniz durumunda memnun kalmamanız olasıdır. Eğer ki gözleme ev gözlemesi değilse de sizi doyursa da memnun etmeyecektir. Bu sebeple de sizler için en güzel gözlemeleri yaparak tadı damağınızda kalacak leziz bir yiyecek sunuyoruz. Gözlemelerimiz yanında salatalık marul ya da domates koyarak servis ediyoruz.

Bizleri bu kadar iyi bir gözlemeci yapan şey başta son derece lezzetli ve eşi benzeri bulunmayan gözlemelerimiz olsa da servisimiz ve hizmetimiz de bizi üstte tutmaktadır. Son derece hijyenik koşullarda yapılan yemeklerimizi sağlıklı bir şekilde yiyebilmeniz için Köylüm Mantı Evi’ni her daim temiz tutmaktayız. Çalışanlarımız da bilgili ve de aynı zamanda güler yüzlüdür.

Maltepe Ev Gözlemesi Siparişi

Maltepe ev gözlemesi siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramızdan bizi arayarak dilediğiniz gözlemeyi adresinize sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz eğer web sitemiz üzerinden de gözlemelerimizin çeşitlerine bakarak hızlı bir şekilde sipariş de verebilirsiniz. Patatesli, ıspanaklı, kıymalı, patatesli kaşarlı, kaşarlı sucuklu, peynirli gözleme çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Bulunduğunuz adrese göre servis hızı değişiklik gösterecektir. Ancak sizler için taze ve sıcak bir şekilde gözlemelerimizi ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz. Gözlemelerimizin fiyatları da son derece uygun tutulmuştur. 25 TL ve 45 TL arasında değişen gözleme fiyatlarımız iç çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Eve sipariş vermeniz durumunda da fiyatlarımız aynı şekilde kalarak bir değişiklik göstermemektedir.

Gözlemelerimiz dilerseniz Köylüm Mantı Evi’ne geldiğiniz zaman paket de yaptırabilirsiniz. Ustalarımızın ellerinden çıkan ev gözlemesi oldukça meşhurdur. Eğer ki siz hala Köylüm Mantı Evi’ne gelmediyseniz henüz en güzel gözlemeyi yememişsinizdir. Bu sebeple de sizleri Maltepe’de bulunan işletmemize en kısa sürede çeşitli gözlemelerimizi tatmanız için bekliyoruz. Şimdiden afiyet olsun. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*