Blog

- - Kategori Gözleme
maltepe-gözleme-mekanı-köylüm-mantı-evi

Gözleme neredeyse her öğünde yeniyor olsa da en çok kahvaltılarda tercih edilmektedir. Kahvaltı masalarına ayriyeten eklenen sadece gözleme ile kahvaltı bile yapılabilmektedir. Her yerde bulunabilen gözlemeler her yerde yendiği zaman aynı lezzeti vermemektedir. Eğer ki Maltepe Gözleme Mekanı olan Köylüm Mantı Evi’nde gerçek ev gözlemelerimizden yediyseniz kesinlikle başka benzer güzellikte bir gözleme daha bulamazsınız.

Maltepe gözleme mekanı arayanlar için 6 çeşit gözlememiz ile sizlere son derece leziz ve doyurucu gözlemeler sunuyoruz. Fiyatlandırmalarımızı da uygun tutarak tadı damağınızda kalacak olan ev gözlemelerimizi dilediğiniz kadar yeme imkânı sunuyoruz. İstanbul’da iseniz ve gözleme sever biriyseniz eğer Maltepe’de olan yerimize gelmenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Lezzeti Meşhur Maltepe Gözleme Mekanı Köylüm Mantı Evi

Maltepe’nin meşhur gözleme mekânı olmamızın nedenleri sadece gerçek kalitede ev gözlemesi yapıyor olmamız yanında işletmemizdeki hizmetimizdir. Başarılı ustalarımız ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde her daim sizler için en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz memnuniyetiniz kadar sağlınız da bizim için son derece olduğundan dolayı Köylüm Mantı Evi’ni her daim temiz tutuyoruz.

Yemeklerimizi oldukça hijyenik koşullarda yaparak sizlere sunuyoruz. Hem mutfağımızın hem de salonumuzun sağlık koşullarına uygun olabilmesi için her zaman temiz bırakıyoruz. Böylelikle de siz değerli müşterilerimiz hem son derece leziz yemeklerimizden memnun kalıyorsunuz hem de işletmemizdeki titizlik ve hizmetimizden memnun kalıyorsunuz.

Maltepe Gözleme Mekanı ve Eve Siparişi

Köylüm Mantı Evi, maltepe gözleme mekanı olarak sizlere sadece işletmemizde değil evinizde de gerçek ev gözlemesi yeme fırsatı sunuyoruz. İşletmemize geldiğiniz zaman dilediğiniz gözlemeyi paket yaptırabilirsiniz. Bizlere Maltepe ev gözlemesi siparişi için telefon numaramız aracılığı ile ulaşarak da sipariş vermeniz mümkündür. Ayrıca web sitemiz üzerinden gözleme çeşitlerine ve fiyatlarına bakarak da dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Patatesli, kıymalı, ıspanaklı, kaşarlı sucuklu, kaşarlı patatesli ve peynirli olmak üzere ev gözlemesi çeşitlerimiz bulunmaktadır. Fiyatlarımız 25 TL ve de 45 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adresinize sipariş vermeniz durumunda da fiyatlarımız aynı şekilde kalmaktadır. Konumunuza göre sipariş hızımızda değişiklikler olacak olsa da gözlemeleriniz taze ve sıcak bir şekilde sizlere ulaşımı sağlanacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*