Blog

- - Kategori Gözleme
maltepe-ev-gözlemecisi-köylüm-mantı-evi

Maltepe ev gözlemecisi aradığınızda her yerde bulabileceğiniz bir yerdir. Ancak gerçek ev gözlemesi lezzetini her yerde bulunmaz. Bu sebeple Köylüm Mantı Evi olarak sizlere en güzel ev gözlemesini sunmaktayız. Zümrüt Mahallesi’nde bulunan işletmemizde 6 çeşit ev gözlemesi bulunmaktadır. Meşhur olan gözlemelerimiz genellikle kahvaltılarda tercih edilmektedir. Fakat son derece lezzetli olmaları sebebiyle de günün her saati yiyebilirsiniz. 

Oldukça doyurucu olan ev gözlemelerimizde fiyatlarımız da oldukça uygundur. 25 TL ve 45 TL arasında değişen gözleme çeşitlerimiz patatesli, patatesli kaşarlı, sucuklu kaşarlı, ıspanaklı, peynirli olarak sizler için taze bir şekilde pişirilmektedir. Sıcak şekilde sunulan gözleme tabağımız içerisinde yanına çok yakışan salatalık marul ya da domates de koyarak lezzetli bir yemek yemenizi sağlıyoruz.

İşletmemizde öncelik sağlık olduğundan dolayı her daim temiz ve hijyenik olmak için her geçen gün kendimizi daha güncel tutuyoruz. Tabaklarımızdan sandalyelerimize kadar her şeyimizi titizlikle sizlere sunmaktayız. Her daim memnun kalmanız için de fiyatlarımızı son derece uygun tutmaktayız.

Köylüm Mantı Evi

İstanbul’un vazgeçilmez lezzetlerinin sahibi olmamızın tek temel nedeni her yemeğimizin tatlarının muhteşem olması değildir. Oldukça iyi ve güler yüzlü bir hizmet ile sizleri ağırlamamız da bizleri şu anki bulunduğumuz konuma getirmiştir. Harika şeflerimiz sayesinde ev yapımı gözlemelerimiz ve mantılarımız son derece meşhur hale gelmiştir. Çalışanlarımız da her daim hızlı ve samimi bir şekilde sizlere servis sunmaktadır.

Köylüm Mantı Evi her yemeğinde olduğu gibi gözlemenizi de evlere servis hizmeti ile sizlere ulaştırmaktadır. Gözlemelerimizi adresinizde yiyebilmek için telefon numaramızı arayarak sipariş verilebilmektedir. Dilerseniz eğer web sitemizi kullanarak da hızlı ve basitçe gözleme çeşitlerimizden seçim yaparak sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun

Ev Gözlemecisi Fiyatları

Taze ve sıcak gözlemelerimizden sipariş vermeniz durumunda bulunduğunuz sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Vermiş olduğunuz gözleme siparişiniz sizler için taze ve sıcak bir şekilde gönderilmektedir. Eve sipariş verdiğiniz zamanlarda da fiyatlandırmamız aynı kalmaktadır. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*