Blog

- - içinde Gözleme
maltepe-en-iyi-gözleme-yerleri-köylüm-mantı-evi

Gözleme neredeyse her zaman yenmesi tercih ediliyor olsa da en çok kahvaltılarda yenilmektedir. Maltepe en iyi gözleme yerleri araştırdığınız zaman birçok yer bulabilirsiniz ancak bizde yiyeceğiniz ev gözlemesi kadar lezzetli olanlarını bulmanız pek de mümkün olmayacaktır. Köylüm Mantı Evi olarak sizlerin dilediğini her anda gözleme yiyebilmeniz için sürekli olarak taze bir şekilde gözlemeler yapmaktayız.

Ev gözlemesi gözleme severlerin birinci tercihidir. 6 farklı çeşit gözlememiz ile sizlere domates, salatalık ve marul ile son derece lezzet dolu, iştah kabartan kokuya sahip gözleme tabakları sunuyoruz. Kahvaltılarınızı tatlandırmak için harika gözlemelerimizi dilerseniz paket olarak dilerseniz de evlere sipariş vererek de yiyebilme olasılığınız vardır.

İşletmemizin bu kadar iyi bir gözlemeci olmasının ve çok fazla tercih edilen bir yer olmasının nedenlerinden biriside hem sağlığınızı hem de memnuniyetinizi oldukça önemsiyor olmamızdır. Her daim Köylüm Mantı Evi’ni temiz tutmaktayız. Son derece deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile de memnuniyetinizi hep yüksek tutmayı hedefliyoruz.

Maltepe Gözleme Siparişi

Maltepe gözleme siparişi vermek için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Web sitemize giriş yaptığınız zaman da gözlemelerimizin çeşitlerine ve fiyatlarına bakarak da pratik bir şekilde sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş vermiş olduğunuz konumunuza göre sipariş hızlarımızda değişiklikler olacak olsa da gözlemelerimizin size ulaşana kadar sıcaklığını ve lezzetini hiçbir şekilde kaybetmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Ev gözlemesi fiyatları Köylüm Mantı Evi’nde dilediğiniz kadar yiyebilmeniz için hem mideniz hem de cebinizi düşünüyor olmamızdan dolayı son derece uygun tutulmuştur. Örnek vermek gerekirse gözleme fiyatlarımız 10 ila 14 TL arasında değişiklik gösteriyor. Gözleme çeşitlerimiz patatesli, peynirli, patatesli kaşarlı, kıymalı, ıspanaklı ve de kaşarlı sucuklu olarak 6 adettir. Sipariş verdiğiniz zamanlarda da fiyatlandırmalarımız hiçbir şekilde değişikliğe uğramamaktadır.

Gerçek ev gözlemesi lezzetini deneyimlemek gözleme çeşitlerimizi denemek isterseniz eğer sizleri Köylüm Mantı Evi’ne kesinlikle bekliyoruz. Son derece memnun eden hizmetimiz ile İstanbul Maltepe Zümrüt Mahallesi’nde sizler için sıcak ve leziz gözlemelerimiz pişiriyoruz dilerseniz adresinize kadar getiriyoruz. Şimdiden afiyet olsun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Your Comment*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*