Blog

- - içinde Gözleme
istanbulda-en-iyi-gözlemecisi

Kahvaltıda, öğle ya da akşam yemeğinde kısacası acıktığımız herhangi zamanda gözleme yiyebiliriz. Özellikle kahvaltılarda vazgeçilmez olan gözlemeler dışarıda yediğimiz zaman bizlere her zaman aynı tadı vermemektedir. Genellikle ev gözlemesi olduğu zaman çok daha güzel tatlara sahiptir. Ancak her yerde yenecek olan ev gözlemelerinin tadı aynı olmayacaktır. Bu sebeple de İstanbul’da en iyi ev gözlemecisi neresi diye arıyorsanız kesinlikle Maltepe’de bulunan, Köylüm Mantı Evi’ne uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Gözlemelerimiz gerçek ev yapımı gözleme olduğundan dolayı oldukça lezizdir. Dilerseniz kahvaltınızı Köylüm Mantı Evi’nde yaparak sıcak çayımız ve taze pişirilmiş tadı damağınızda kalacak gözlemelerimiz ile tatlandırabilirsiniz.

Özellikle sabah ya da öğlen saatlerinde tercih edilen muhteşem ev gözlemelerimizi paket ve eve servis hizmetimiz ile dilediğiniz yerde de yiyebilirsiniz. Köylüm Mantı Evi’nden dilediğiniz gözlemeyi paket yaptırabilir, ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşarak Maltepe ve çevresine gözlemelerimizden sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de gözleme çeşitlerimize bakarak gözlemelerimizden sipariş verebilirsiniz.

Köylüm Mantı Evi

Köylüm Mantı Evi, İstanbul’da en iyi ev gözlemecisi olarak çeşitli ev yemeklerimiz ve gözlemelerimiz ile sizler sayesinde oldukça beğenilen bir yer haline gelmiştir. Yaptığımız her yemek özenle ve doğal bir şekilde yapılıyor olduğu için sıklıkla Maltepe’nin gözdesi haline geliyoruz. Çeşitli içler ile hazırlanan gözlemelerimizle hem Köylüm Mantı Ev’inde hem de sipariş özelliğimiz sayesinde dilediğiniz adreste sizlere ev gözlemesi keyfini yaşatıyoruz.

İstanbul’da En İyi Ev Gözlemecisi ve Sipariş

Gözleme fiyatlarımızı son derece uygun tutarak dilediğiniz gibi yiyebilmenizi sağlıyoruz. 10 TL ila 14 TL arasında değişen yaklaşık 7 adet çeşit sunuyoruz. Her zaman taze olarak servis edilen gözlemelerimizin yanına domates salatalık ya da marul koyarak sizlere servis ediyoruz. Oldukça doyurucu olan gözlemelerimiz mükemmel kokusu ile iştah kabartıcıdır.

Köylüm Mantı Evi olarak hijyene son derece özen gösteriyoruz. Çok değerli çalışanlarımız ile güler yüzlü bir hizmet sizlere sunarak hem yemeklerimizden hem de hizmetimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz. Böylelikle de sizler tarafından sıklıkla tercih edilen bir yer haline geliyoruz. Şimdiden afiyet olsun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Your Comment*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*