Blog

- - Kategori Gözleme
istanbulda-en-iyi-gözlemecisi

Kahvaltıda, öğle ya da akşam yemeğinde kısacası acıktığımız herhangi zamanda gözleme yiyebiliriz. Özel el açması gözleme olduğu zaman çok daha lezzetli bir tada sahiptir. Ancak her yerde yenecek olan ev gözlemelerinin tadı aynı olmayacaktır. Bu sebeple de İstanbul’da en iyi ev gözlemecisi neresi diye arıyorsanız kesinlikle Maltepe’de bulunan, Köylüm Mantı Evi’ne uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Bizi Özel Yapan Nedir?

Gözlemelerimiz gerçek ev yapımı gözleme olduğundan dolayı oldukça lezizdir. Müşterilerimize iç harcını tamamen dilediğiniz şekilde ayarlayabilecekleri sınırsız opsiyon sunmaktayız. Dilerseniz kahvaltınızı Köylüm Mantı Evi’nde yaparak sıcak çayımız ve tadı damağınızda kalacak gözlemelerimiz ile tatlandırabilirsiniz. Kesinlikle güne başlamak için harika bir adım olacaktır. Özellikle sabah ve öğlen saatlerinde tercih edilen muhteşem ev gözlemelerimizi evinize rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Bunun için bizlere 0216 969 67 74 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de gözleme çeşitlerimize bakarak gözlemelerimizden sipariş verebilirsiniz.

Köylüm Mantı Evi

Köylüm Mantı Evi, İstanbul’da en iyi ev gözlemecisi olarak çeşitli ev yemeklerimiz ve gözlemelerimiz ile sizler sayesinde oldukça beğenilen bir yer haline gelmiştir. Yaptığımız her yemek özenle ve doğal bir şekilde yapılıyor olduğu için sıklıkla Maltepe’nin gözdesi haline geliyoruz. Çeşitli içler ile hazırlanan gözlemelerimizle hem Köylüm Mantı Ev’inde hem de sipariş özelliğimiz sayesinde dilediğiniz adreste sizlere ev gözlemesi keyfini yaşatıyoruz.

İstanbul’da En İyi Ev Gözlemecisi ve Sipariş

Gözleme fiyatlarımızı son derece uygun tutarak dilediğiniz gibi yiyebilmenizi sağlıyoruz. 25 TL ila 45 TL arasında değişen çeşit çeşit gözlemeler hazırlıyoruz. Her zaman sıcak olarak servis edilen gözlemelerimizin yanına domates salatalık ya da marul koyarak sizlere servis ediyoruz. Oldukça doyurucu olan gözlemelerimiz mükemmel kokusu ile iştah kabartıcıdır.

Köylüm Mantı Evi olarak hijyene son derece özen gösteriyoruz. Çok değerli çalışanlarımız ile güler yüzlü bir hizmet sizlere sunarak hem yemeklerimizden hem de hizmetimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz. Böylelikle de sizler tarafından sıklıkla tercih edilen bir yer haline geliyoruz. Şimdiden afiyet olsun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*