Blog

- - Kategori Gözleme

Cevizli gözlemeci arayanların sıcak ortamı ve ev yapımı lezzetli gözlemeleri ile Köylüm Gözleme Evi karşılıyor. Firmamız Cevizli bölgesinde yer alan insanlara unutamayacakları bir lezzet vaat ediyor.

Çeşitlerimiz nelerdir?

Sade , kıymalı , peynirli , patatesli ve daha nice çeşitler ile damak tadınıza en uygun lezzeti Cevizli gözlemeci de seçebilirsiniz. Ev yapımı lezzetler ortaya çıkaran bir gözlemeci ve mantıcı arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Her gözlememiz sizlere özeldir. Tazecik hamurumuzu sevgiyle yoğurur, sizin istediğiniz iç dolgusu ile hazırlarız. En kısa sürede tandır ateşi ile buluşturur ve lezzet dolu paketimizi sizlere ulaşmak üzere hızlıca yola çıkarız.

Her öğün tüketilebilir gözlemeler

Gözleme 7’den 70’e herkes tarafından beğenilen Türk mutfağının harika bir yemeğidir. Cevizli gözlemeci sizlere bu lezzeti en geleneksel ve en kısa sürede oluşturmayı hedeflemektedir. Ancak bu lezzeti elbette yapmak usta eller tarafından uzun zaman boyunca deneyim istemektedir. Firmamız tam da bu noktada sizlere ev yapımı gözleme keyfini Cevizli’de evlerinize ya da işyerlerinize sunuyoruz. Özellikle sizlerin çeşitlendirebileceği birbirinden lezzetli iç harcı opsiyonları ile Köylüm Gözleme ve Mantı evi harika bir tercih olacaktır.

Toplu etkinlikler için ideal

Cevizli gözlemeci de ev yapımı gözleme fiyatları sorusu elbette merak ediliyor. Bizler mantı ve diğer lezzetlerimizi toplu etkinliklere özel olarak da hazırlamaktayız. Bunun için 24 – 48 saat öncesinden haber vermeniz idealdir. Cevizli, Maltepe, Kartal başlıca hizmet verdiğimiz bölgelerdir. Bunun harici de önceden haber verildiği sürece İstanbul’un her noktasına ulaşma konusunda üstümüze yoktur. Özel topluluk günleri, eğlenceler, anmalar ve bunun gibi daha nicesinde tek yapmanız gereken (+90) 216 969 67 74 numaralı telefonumuzdan bizleri aramak olacaktır. Firmamız hakkında diğer iletişim bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizin adrese göre servis hızı değişiklik gösterecektir. İçiniz rahat olsun siparişleriniz ise sıcak ve taze şekilde ulaşacaktır. . Gözlemelerimizin fiyatları da son derece uygun tutulmuştur. 45 TL ve 90 TL arasında değişen gözleme fiyatlarımız iç çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Cevizli’ye siparişiniz durumunda fiyatlarımız da hiç bir değişiklik olmadan sizlere ulaşacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*