Blog

- - Kategori Ev Yemekleri, Mantı Evi
Kartal Kavurma

Etkinlikleriniz için gözleme , mantı ve çeşitli ev yemeği hizmetleri veriyoruz. Kartal ev yemekleri hizmetimiz hakkında sizlere detaylı bilgilendirme verelim.

Lezzetli Çeşitler

Firmamız Kartal ev yemekleri hizmeti ile sizlere seçebileceğiniz bir çok çeşit sunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilenler gözleme ve mantı çeşitleridir. Ayrıca sizlerin tercihine göre de bir çok çeşit ev yemeği hazırlayabilmekteyiz. Burada tamamen tercihi sizlere bırakmaktayız. Bununla birlikte çeşitlerimizin tümüne lezzetler sayfasından bakabilirsiniz.

Mantı çeşitleri

Kartal ev yemekleri hizmetimiz de mantı ürünümüzün sıklıkla tercih edilme nedeni el açması ve içerisinde dana eti bulunmasından kaynaklanıyor. Mantı çeşitleri arasında klasik mantı veya kızartılmış olarak çeşidimiz de mevcuttur. İç harcını ise uzun yıllardır denenmiş ve lezzeti müşterilerimiz tarafından onaylanmış dana döş kıymasından hazırlamaktayız. Lezzetli yoğurt sosu ile beraber kesinlikle tadına doyamayacaksınız.

Gözleme Çeşitleri

Çeşit çeşit gözlemelerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Kartal ev yemekleri hizmetinde müşterilerimiz için patatesli, kıymalı, kaşarlı ve daha nice çeşitlerde gözleme hazırlıyoruz. Gözlemelerimiz hazırlık sürecinde başlangıç olarak taze hamuru hazırlamaktayız. Hanım arkadaşlar içerisine sizin rica etmiş olduğunuz iç harcından doldururlar. Ardından hızlı bir şekilde de ateş ile buluşturur ve sizlere en kısa sürede ulaştırırız. Gözleme ve diğer ürünlerimizin yapılış videolarını Instagram Koylum Mantı sayfamızdan görebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir?

Sipariş yöntemlerini sizler için oldukça kolay ve bir çok yoldan çeşitli tuttuk. Ayrıca tercihi ise tamamen sizlere bırakıyoruz. Öncelikle toplu ev yemekleri hizmeti için sipariş veren müşterilerimizden ricamız siparişler de 24 / 48 saat öncesinden haber vermeleri olacaktır. Malzemeleri her zaman taze kullanmayı tercih ettiğimizden elimizde yüksek stoklarda malzeme bulundurmuyoruz. Bununla beraber eğer daha ufak miktarlarda kendinize ve ailenize sipariş etmek ister iseniz onun için de siparişlerimiz açıktır. Bunun için Trendyol Yemek, Köylüm Mantı Evi Yemeksepeti , Köylüm Mantı Evi Getir gibi uygulamalar üzerinde de kendiniz ve aileniz için sipariş verebilirsiniz. Toplu ev yemekleri için 0216 969 67 74 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte lezzetler sayfamızı inceleyebilir ve ürün çeşitliliğimiz hakkında bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*