Blog

- - Kategori Ev Yemekleri
İstanbul Toptan İçli Köfte

Firmamız İstanbul ev yemekleri hizmeti ile etkinliklere ev yemekleri, gözlemeler ve mantı çeşitleri sunmaktadır. Geleneksel yemek yapma tarzımız ile misafirlerinize lezzetli bir sunum yapabilirsiniz.

Çeşitlerimiz nelerdir?

İstanbul ev yemekleri hizmetimiz de firmamız özellikle gözleme ve mantı çeşitleri ile tercih edilmektedir. Gözleme ve mantı çeşitlerimiz de özellikle el açması olmasına dikkat ediyoruz. Bununla birlikte tamamen sizlerin tercihine bağlı ev yemekleri seçeneklerimiz de mevcuttur. Dilerseniz çeşitlerimizin tümüne lezzetler sayfasından bakabilirsiniz.

Lezzetli Mantı

Bol sosu ile lezzetli bir mantıya kim hayır diyebilir? El açması ve fabrikasyon bir hamurun arasında bariz bir lezzet farkı olduğuna inanıyoruz. Bu sebep ile firmamız İstanbul ev yemekleri hizmeti için hazırladığı mantılar tamamen el açmasıdır. Mantının hamuru kadar iç harcı da kesinlikle önemlidir. İç harcında ise uzun yıllardır tercih ettiğimiz ve formülünde değişikliğe gitmediğimiz dana döş kıymasından hazırlanan tarifimizden kullanmaktayız.

Çeşitli Gözlemeler

Adını duyduğumuz da çok heyecanlandığımız ve 7’den 70’e kadar çok sevilen bir lezzettir gözleme. Firmamızın ana ürünleri içerisinde yer alan ve İstanbul ev yemekleri hizmeti içerisinde çok tercih edilen ürünümüzdür. İşletmemiz diğer mantı ürünün de olduğu gibi gözlemeyi de el açması olarak hazırlamaktadır. Açılan taze ve ince hamurun içerisine sizlerin dilemiş olduğu iç harç ile doldururuz. Ispanaklı, peynirli, patatesli, kıymalı ve daha nice çeşitleri ile bu lezzetleri hazırlıyoruz. Ürün son aşamada ise sıcak ateş ile buluşturulur ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırırız.

Nasıl Sipariş Verilir?

İşletmemiz ürün konusunda çeşitli olduğu kadar sipariş verme konusunda da oldukça çeşitlidir. Bunların içerisinde en çok tercih edilenler arasında başlıca 0216 969 67 74 numaralı telefon üzerinden sipariş oluşturma yer almaktadır. Özellikle toplu ev yemeği siparişi verecek olan müşterilerimizin 24/48 saat öncesinden haber vermesini rica ediyoruz. Çünkü elimizde toplu malzeme bulundurmayı tercih etmiyoruz ve müşterilerimizin her zaman en tazesini hak ettiğini düşünüyoruz. Bizlere önceden haber vermeniz ile beraber en taze malzemeyi satın alabilme şansımız olacaktır. İşletmemiz toplu ev yemeği hizmetinde başlıca Anadolu yakasına hizmet vermektedir fakat Avrupa yakasına da hizmetimiz vardır. Sipariş vermeden evvel dilerseniz lezzetler sayfamızı inceleyebilir ve fikir alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli uygulamalar üzerinden de satış yapabilmekteyiz. Uygulama üzerinde hizmet bölgelerimiz Maltepe ve çevre ilçeleri kapsamaktadır. Bunlar Trendyol Yemek, Köylüm Mantı Evi Yemeksepeti , Köylüm Mantı Evi Getir gibi uygulamalardır. Ayrıca Instagram Koylum Mantı içerisinde ürün yapılış videolarımız mevcuttur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*