Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Ev Yemekleri
Kuru Fasulye

Bu bölge’de Toplu yemek siparişi vermek istiyorsanız en doğru adres Ataşehir ev yemekleri olarak kaliteli hizmeti ile Köylüm Mantı Evi’dir. Çünkü firmamız el açması ürünler, sulu yemek çeşitleri, ızgara tercihleri ile olmak üzere çok çeşitli ürün yelpazesi sunmaktadır.

Çeşitlerimiz Nelerdir?

İşletmemiz birinci öncelik olarak sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ekibimizin özenle hazırlamış olduğu Lezzetli Ürün Çeşitlerini ilgili kategorilerde sunmaktayız.
Bizlere 24 – 48 saat öncesinden 0216 969 67 74 numaralı telefondan haber vermeniz yeterlidir. Eğer menü içeriğinden ilerlemek ister iseniz Gözleme ve mantı çeşitlerimizi tavsiye ederiz.

Gözleme ve Mantı Çeşitleri

Ataşehir ev yemekleri hizmetlerimiz de misafirlerimize birinci tavsiyemiz emekçi hanımlarımızın hamurunu açmış, bol malzeme ve baharatlar ile tatlandırmış olduğu mantı ve gözleme çeşitlerimiz olacaktır. Geleneksel yöntemin her zaman daha lezzetli sonuç verdiğine inanıyoruz.

Ekibimiz Önceden hamur açma işlemi yapmamakta ve malzemeleri doğranmış bir şekilde depolamamaktadır. En önemlisi Her şey tazedir. Gözleme ve mantı çeşitlerimiz hazırlanma aşamasında ilk olarak hamuru elde etme ve ardından hamuru açma ile başlarız.

Gözleme de müşterilerimizin o an ki isteğine göre iç harcı ile içini doldururuz. Gene bu aşamada da bekletmeden hızlıca pişirme işlemine almaktayız. Mantı sürecimiz ile gene aynı şekilde ilerlemektedir. Sipariş edeceğiniz ürünlere İç harç kısmında uzun yıllardır denemiş olduğumuz ve olumlu sonuçlar aldığımız lezzetli kıyma karışımımızdan ekleyeceğiz.

Nasıl Sipariş Verilir?

Sipariş sürecimiz oldukça fazladır sizlere ulaşması ise bir o kadar hızlıdır. Ataşehir ev yemekleri hizmeti için 0216 969 67 74 numaralı telefondan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Aynı zamanda kolay sipariş verebileceğiniz birkaç sipariş yöntemimiz daha vardır. Dahası sizlere sunmuş olduğumuz lezzetler kısmından istediğiniz ürünü seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bununla beraber sipariş ağımızda çeşitli uygulamalar üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Bunlar Trendyol Yemek, Köylüm Mantı Evi Yemeksepeti , Köylüm Mantı Evi Getir gibi hizmetlerdir.

Değerli müşterilerimizden toplu yemek siparişleri verdiğinde 24 – 48 saat öncesinden haber vermelerini önem ile rica ederiz. Çünkü en taze malzemeleri tedarik etme isteğimizden kaynaklanmaktadır. En taze malzemeler ve hiç bir ön hazırlık olmadan yeni başlanan yemekler ile misafirlerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*