Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi
lezzetli patatesli mantı

Soğanlık da mantıcı arayanların derdine deva olan el açması mantıları ile Köylüm Mantı evi! Birbirinden lezzetli ev tipi Mantıları, Gözlemeleri veya ev yemekleri için hemen ulaşabilirsiniz.

Lezzetli Mantı Evi

Bizi mantı konusunda özel yapan ince ayrıntıları hemen sizinle paylaşıyorum. Başlangıçta her şey taze ve iyi kaliteli ürünler ile başlıyor “Yemediğimizi, yedirmeyiz” düşüncesi ile hareket etmekteyiz. İkinci aşama olarak yetenekli ve işine değer veren ablalarımız lezzetli mantıları hazırlamaktadır. Bu aşama’da özellikle hijyen ve bol malzeme ayrıntısına dikkat edilir. Üçüncü aşama da emekleri ile lezzetli ürünlerimizi özenle hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Mantıları hazırlayan ekibimizin yüzlerinizde oluşan mutluluğu görmek Soğanlık Mantıcı Ekibi için büyük bir gurur. Peki nasıl sipariş verilir?

Mantı Fiyatları ve Mantı Siparişi

Soğanlık mantıcı lezzetlerine ulaşmak inanilmaz kolay. İsterseniz bilgisayar üzerinden veya telefon ile kolayca sipariş verebilirsiniz. Sizlere kısaca belirtebiliriz. Ekibimizin hazırlamış olduğu tüm lezzetlerin fiyatlarına lezzetler kısmına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0216 969 67 74 numaralı lezzet hattımızı arayarak ürünleri adresinize sipariş verebilirsiniz. Trendyol Yemek, Köylüm Mantı Evi Yemeksepeti ve Köylüm Mantı Evi Getir gibi yemek sipariş platformları aracılığı ile sipariş oluşturabilirsiniz. Bununla beraber tüm İstanbul Anadolu yakasına ürünlerimizi servis etmeye çalışıyoruz. Özellikle servis bölgelerimiz arasında Maltepe, Ataşehir, Kartal, Pendik gibi bölgeler yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak toplu siparişler için de ürün hazırladığımızı biliyor muydunuz?

Mantı, Gözleme, Ev Yemeklerini Toplu Sipariş Verin

Soğanlık mantıcı Ekibi tüm özel etkinlikleriniz için toplu ürünler de hazırlamaktadır. Davet, Ev Toplantıları, Gün Yemekleri, ve özel toplanmalarınızda Lezzetli mantılarımızı Toplu olarak sipariş verebilirsinizBununla beraber gözleme ve ev yemekleri çeşitlerimizi de kesinlikle incelemenizde fayda var. Çeşit çeşit gözlemeler ve lezzetli mantı opsiyonları harika bir ikili olacaktır. Toplu siparişler için 24 – 48 saat öncesinden haber vermenizi rica ederiz. Önceden belirtmeniz ile beraber en taze malzemeleri temin edebiliriz. Ön hazırlıklarını tamamlayabiliriz. Ekibimiz Sipariş teslim saatinize yakın ürünlerinizi hazırlar ve ürünleriniz sıcak bir şekilde adresinize ulaştırılabilir.
Detaylı bilgi için 0216 969 67 74 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*