Blog

Etli Nohut

Firmamız sizleri ev yapımı , lezzetli yemekleri ile karşılıyor. Maltepe ev yemekleri ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Dilerseniz çeşitlerimizi anlataraktan başlayalım.

Çeşitlerimiz Nelerdir?

Toplu ev yemekleri istenildiği takdirde gözleme ve mantı da açabilmekte ve hazırlayabilmekteyiz. İşletmemiz sizlere en iyisini sunabilmek adına gerekli teknik alt yapı ile donatılmıştır. Dilerseniz tüm çeşitlerimizi lezzetler sayfasından kontrol edebilirsiniz veya 0216 969 67 74 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yıllarca başta Maltepe olmak üzere Anadolu yakasının çeşitli bölgelerine (Kartal, Ataşehir, Bostancı, Soğanlık,Pendik) de hizmet vermekteyiz.

Toplu Ev Yemeği Hizmetimiz

Firmamız içerisinde yetenekli hanım arkadaşlarımızın hazırlıyor olduğu ev yemekleri sizlerin isteğine göre belirlenir. Bunun için bizlere 24- 48 saat öncesinden haber vermeniz yeterlidir. İstenilen menü belirlendikten sonra sizler için en taze malzemeleri kısa bir şekilde tedarik ederiz. Hijyen şartlarını en başta dikkate almak şartıyla ürünler temizlenir ve ayıklanır. Hemen ardından lezzetli dokunuşlar ile yemeği sizler için hazır hale getiririz. Ayrıca söz verdiğimiz saatte istediğiniz lokasyonda bulunuruz. Maltepe ev yemekleri olaraktan hizmetlerimiz arasında misafirlere servis hizmeti maalesef yoktur. Fakat ileri ki zamanlarda bu çalışmaları da hayata sokabilmek adına gayret göstermekteyiz.

Sipariş Oluşturma

İşletmemiz üzerinden sipariş oluşturmak oldukça basittir. Maltepe ev yemekleri için sipariş vermek istiyen değerli müşterilerimiz bizlere 0216 969 67 74 numaralı telefondan ulaşabilir. Ayrıca çeşitlerimiz sadece lezzetler sayfamız ile kısıtlı değildir. Eğer istenir ise sizler için özel yemekler de hazırlayabiliriz. Bununla beraber müşterilerimiz bizlere çeşitli uygulamalar üzerinden ulaşabilir ve yemek siparişi verebilir. Bu uygulamalar Trendyol Yemek, Köylüm Mantı Evi Yemeksepeti , Köylüm Mantı Evi Getir gibi hizmetlerdir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*