Blog

- - Kategori Ev Mantısı
maltepe-mantı-mekanı-köylüm-mantı-evi

Maltepe mantı mekanı için en ideal yer olan Köylüm Mantı Evi olarak gerçek ev mantısını dilediğiniz zaman yiyebilmeniz için sürekli taze olarak pişiriyoruz. Genel olarak acıkıldığında oldukça tercih edilen mantı, her yerde aynı lezzeti vermemektedir. Bu sebeple de meşhur mantılarımız, size aradığınız o mantı tadını sunmaktadır. 

Çok sevilen mantılarımız oldukça doyurucudur. Özel sosları ile sunulan mantılarımızın soslarında yoğurt ve salça kullanılmaktadır. Mantılarımızın bu kadar iyi olmasının nedeni de kaliteli malzemelerle yapılmış olmalarıdır. Bu kadar meşhur ve tercih edilen bir yer olmamızın nedeni de hem mantılarımızdır hem de memnun eden hizmet sistemizdir.

Mantılarımızı dilediğiniz yerde yiyebilmeniz için paket servisimiz de vardır. Aynı zaman telefon numaramızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz web sitemiz üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde adresinize mantı siparişinde bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre teslimatımızdaki süre değişiklik gösterebilir

En Lezzetli Maltepe Mantı Mekanı Köylüm Mantı Evi

Köylüm Mantı Evi’miz İstanbul Maltepe’de konumlanan ev yemeklerinde sizlerin tercihi ile gözde olan bir işletmedir. Uzun zamandır hizmet veren işletmemiz mantı yemek isteyen herkesin öncelikli olarak tercih ettiği bir mekandır. Gerçek ev mantısı ile oldukça mükemmel bir tada sahip olan doyurucu bir mantı tabağımız son derece uygun bir fiyatla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Oldukça hijyenik şartlarda hazırlanan yemeklerimiz usta ellerden çıkarak güler yüzlü, deneyimli çalışanlarımız ile masanıza kadar gelmektedir. Bizi meşhur yapan sadece çok leziz mantılarımız değil, aynı zamanda iyi çalışanlara sahip olmamızdır. Sağlığınız ve memnuniyetiniz için de Köylüm Mantı Evi her daim temiz tutularak hijyenik koşullar sağlanmaktadır.

Mantı fiyatlarımız 1,5 porsiyon için 60 TL’dir. 1 porsiyon mantımız da yaklaşık olarak 300 grama denk gelmektedir. Yoğurtlu salçalı sosu ile son derece lezzetli olan mantılarımız oldukça doyurucudur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*