Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi

Maltepe’de Mantı Evi arıyorsanız ve illa ev mantısı olsun diyorsanız. Köylüm Mantı evi rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir lokasyondadır.

Maltepe Huzur Evi ( 70 evler ) de Köylüm Mantı evinde Van Ev Mantısı hazırlamaktayız. Aynı zamanda Ev Pidesi, Ev Gözlemesi , Ev içli Köfte ve Ev Ayranı bulabileceğiniz gıdalar arasındadır.

Bölgede bilindik Esnaf Köylüm Mantı Evi

Maltepe’de Mantı Evi olarak tanınmış Köylüm Mantı evinde aradığınız lezzeti bulabilirsiniz.
Bu lezzetler sadece mantı ile sınırlı değildir bunun ile beraber el açması Gözleme çeşitleri ve birbirinden lezzetli ev yemekleri ile de bölgede ki insanların lezzet arayışında harika bir çözüm olmuştur.
Eğer henüz gitmediyseniz uğramanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Son olarak sizlere sıcak bir ortam ve lezzetli yemeklerin karşılayacağını garanti edebiliriz.

Maltepe Mantıcı Mantı Evi

Maltepe’de Mantı Evinde sizleri sıcak bir ortam ve lezzetli yemeklerin karşılayacağını garanti edebiliriz. İstanbul Anadolu yakası Maltepe ilçesinde ikamet eden yerimiz sadece bulunduğu bölgede yerel halka değil bununla birlikte Anadolu yakasının büyük bir bölümüne de hizmet ediyor. Bunlardan başlıcaları Maltepe , Kartal ve Ataşehir bölgesi olarak tanıtılabilir. Bununla beraber Köylüm Mantı Evi toplu siparişlere özel de el açması ürün hazırlamaktadır.

Lezzetli Ev Yapımı Mantı için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Maltepe’ye yakın bir yerde ikamet ediyorsanız bu lezzete ulaşabilmeniz adına evlere iş yerlerine hızlı servisimiz vardır. Siparişlerimiz ortalama 30 – 45 dakika içerisinde hızlıca ve sıcak bir şekilde adresinize ulaşacaktır. Bununla birlikte toplu sipariş oluşturacak iseniz de tarafımıza 24 – 48 saat öncesinden haber vermenizde kesinlikle fayda vardır. Sizlere çıkardığımız mantı , gözleme ve ev yemeklerinde en lezzetli malzemeleri kullanmaktayız. Bu yüzden toplu etkinlikler için öncesinde sipariş vermeniz bizim taze malzemeye ulaşma imkanımızı arttıracaktır.
Sabah Saat: 09:00 ‘da Mekanımız açılıyor ve Akşam 21:00 a kadar sipariş alıyoruz. Belirtilen Saatler arasında Mantı siparişi verebilirsiniz.
Bunun yanında 21:00 dan sonra ızgara kokoreç Izgara köfte Siparişi almaktayız.
Aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Sipariş Telefon :

(+90 ) 0216 969 67 74

iletişim Mail :

bilgi@koylummantievi.com

Adres:

Zümrütevler, Adatepe Cd. No:21/2, 34852 Maltepe/İstanbul

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*