Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi
maltepe-ev-mantıcısı

Mantı yemek istediğiniz zaman özellikle de İstanbul’da çok çeşitli mantı evleri bulmanız mümkündür. Yine aynı şekilde Maltepe’de de mantıcı bulmanız kolaydır. Zor olan ise gerçek iyi bir mantıcıdır. Maltepe ev mantıcısı arıyorsanız eğer kesinlikle bize denk gelmeniz dahilinde gerçek ve kaliteli bir mantı yemeniz kesindir. Köylüm Mantı Evi ev yapımı mantılarımız ile oldukça meşhur bir yerdir. Rakipsiz bir şekilde gerçek ev yapımı mantılarımızı özel yoğurt ve salçalı soslarımız ile sizlere sunmaktayız.

Kaliteli bir hizmet alabilmeniz için hem yemeklerimizi pişirdiğimiz yerleri temiz tutuyor, hem de sizin yemeklerinizi yediğiniz salonumuzu, masalarımızı tabaklarımızı, temiz ve hijyenik tutuyoruz. Her şeyden önce sağlık olduğundan dolayı hiçbir şey de eksiklik bırakmıyoruz.

Mantılarımız ustalarımızın ellerinden son derece taze ve iyi malzemeler ile çıkarak tabaklara konulup, son derece güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere servis edilmektedir. Bizi bu kadar meşhur yapan sadece gerçek ev mantılarımızın lezzeti değil aynı zamanda çalışanlarımızın başarısıdır.

Maltepe Ev Mantısı Siparişi

Maltepe’nin en iyi ev mantıcısı olarak sizler için mantılarımızı sadece Köylüm Mantı Evi’nde sunmuyoruz. Aynı zamanda paket ve eve servis hizmetimizle dilediğiniz yerde mantılarımızı yiyebilmenize olanak sağlıyoruz. Mantılarımızdan sipariş etmek için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de web sitemiz üzerinden sipariş işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe ev mantısı siparişi için bizi tercih ettiğinizde ev mantısı lezzetini tıpkı lokantamızda yemiş olduğunuz gibi sıcak ve taze bir şekilde size ulaştırıyoruz. Konumunuza bağlı olarak da sizlere en hızlı sipariş hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Mantılarımızdaki fiyatlandırmayı son derece düşük tutmamızın nedeni siz değerli müşterilerimizin doyasıya bu lezzetten faydalanabilmesi içindir.

1,5 porsiyon olarak sunulan mantılarımız yaklaşık olarak 500 gram olmaktadır. Son derece doyurucu olan bu mantılarımız, üzerine yoğurt ve salçalı sos dökülerek servis edilmektedir. Eve siparişin ve yerimizde yediğiniz mantılar da aynı özelliktedir. Ve fiyatı 60 TL’dir. Köylüm Mantı Ev’inde yiyeceğiniz mantı fiyatı ve adresinize sipariş verdiğiniz fiyatı da aynıdır. Şimdiden afiyet olsun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*