Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi
maltepe-en-iyi-mantı-yerleri-köylüm-mantı-evi

Maltepe en iyi mantı yerleri için araştırma yaptıysanız eğer kesinlikle Köylüm Mantı Evi’ne denk gelmişsinizdir. Eğer ki bize denk geldiyseniz araştırmanızı başarılı bir şekilde tamamlamışsınız demektedir. Gerçek ev yapımı mantılarımız sayesinde İstanbul Maltepe’nin en sevilen mantı yeri olarak sizlere harika bir mantı yemeniz için fırsat sunuyoruz. 

İşletmemizin bu kadar iyi bir mantıcı olmasının sebebi sadece leziz mantılarımız değil, aynı zamanda aldığınız kaliteli hizmettir. Köylüm Mantı Evi olarak önceliğimizi sizin memnun kalmanız olarak benimsemiş olmamızdan dolayı hizmette sınır tanımıyoruz. Oldukça başarılı olan çalışanlarımız sayesinde sizlere en iyi yemekleri sunuyoruz. İşletmemizi başta mutfağımız olmak üzere son derece hijyenik ve temiz tutuyoruz.

Maltepe Mantı Siparişi

Maltepe mantı siparişi için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Bayılarak yemiş olduğunu mantılarımızı istediğiniz adreste de yiyebilmeniz için evlere servis hizmeti de sunmaktayız. Dilerseniz paket yaptırabilir dilerseniz de telefon numaramızdan bizlere ulaşarak mantı siparişi verebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden de mantılarımızı adresinize sipariş vermek için pratik ve hızlı bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

Oldukça güzel bir tada sahip meşhur mantılarımız Maltepe ve çevresine servis edilmektedir. Bulunduğunuz konuma göre servis hızımızda değişiklikler olsa da sizlere en kısa sürede mantılarımız sıcak olarak teslim edilmektedir.

Maltepe Mantı Fiyatları

Mantı her yerde yiyebileceğiniz, ama her yerde yediğinizde de memnun olmayacağınız bir yemektir. Dışarıdayken acıktığınızda ya da canınız çektiğinde mantı yemek isterseniz eğer kesinlikle sizi Köylüm Mantı Evine bekliyoruz. Kokusuyla iştah kabartan, yediğiniz zaman oldukça doyuran mantılarımız için de çok uygun fiyatlar ile hem bütçenizi koruyoruz hem de iyi bir şekilde doymanızı sağlıyoruz.

Mantı fiyatlarımız 1,5 porsiyon 60 TL olarak belirlenmiştir. 1.5 Porsiyon da 500 gram mantı mevcuttur. Sipariş etmiş olduğunuz mantılar lezzetlerini artıran yoğurt ve salça ile adresinize gönderilmektedir. Fiyatlarımızda da değişiklik olmayacaktır. Tıpkı Köylüm Mantı Evi’nde yediğiniz gibi taze, sıcak ve hızlı bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*