Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi
Kartal-Mantici

Kartal bölgesi sakinleri Bölgenin en iyi mantıcılarını bulabilmak için Arama Motorlarında Kartal mantıcı olarak aratabilirler. Rakiplerinden çok daha iddalı Lezzetli el açması mantıları ile meşhur bir Mantıcı var. Gelin sizlere O mantıcıdan bahsedelim

El yapımı mantı

Evet, evet yanlış duymadınız. Ekibimiz bu işi lezzetli kılabilmek adına her gün taze hamur açar ve yeni malzemeler kullanırlar. İstanbul Anadolu yakası mantıcı olarak bu işi en iyi şekilde hakkı ile yapmaktadırlar. Köylüm Mantı Evi Ekibinin Kartal sakinlerine Kartal mantıcı olarak Bu lezzeti sunmaktan memnuniyet duyduklarını belirtmek isteriz.

Leziz Ev Mantımızın içeriği

Kartal Mantıcı Ekibinin Her gün özenle hazırlamış olduğu Leziz Mantıların içeriğinden bahsedebiliriz. Mantılarımız içerisinde yer alan taze çekilmiş kıyma, Özenle hazırlanmış iç harcı, Özel baharatlar ve bol sevgi ile harmanlanmaktadır. Ekibimizin Hazırlamış olduğu mantılarda damaklarınıza hitap edebilecek Lezzetin En büyük sırrı sevgidir.
Bu Lezzeti denemenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Ekibimizin işini Sevgi ile yaptığını içtenlikle belirtmek isteriz.

Kartal Mantıcı Hızlı sipariş hattı

Kartal Mantıcı Ekibinin Hazırlamış olduğu lezzetli Mantıları hızlıca sipariş verebilirsiniz. Anadolu yakasının bir çok bölgesine Siparişlerimiz hızlı ve sıcak bir şekilde teslim edilmektdir. Teslimat sürelerimiz ise oldukça kısadır. 30 Dakika gibi kısa bir süre içerisinde siparişleri hazırlayıp teslim etme gayretindeyiz. Hızlı siparişler için 0216 969 67 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ve Trendyol Yemek, Köylüm Mantı Evi Yemeksepeti , Köylüm Mantı Evi Getir üzerinde de sipariş alımı açıktır. Toplu etkinlikleriniz için Her zaman sipariş oluşturabilirsiniz.

Toptan Mantı Siparişi

Toplu etkinliklerde de Kartal mantıcı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Etkinliklere özel olarak mantının gözleme ve ev yemekleride toplu sipariş alınır. Toplu Yemek, Mantı ve Gözleme siparişlerinizi Ekibimize 24 – 48 saat öncesinden bildirmenizi rica ediyoruz. 1 Porsiyon Mantı (200 Gr) fiyatı 60 ₺, 1.5 Porsiyon mantı (400 Gr) fiyatı ise 80 ₺ şeklindedir. Fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebildiğinden fiyat konusunda bilgi almanızı rica ediyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*