Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Ev Yemekleri, Mantı Evi
istanbulda-en-iyi-ev-mantıcısı-köylüm-mantı-evi

Ev mantısı, dışarıda acıkıldığı zaman tercih edilebilen en iyi yemeklerden biri. Üzerindeki yoğurt ve salçalı sosu ile de oldukça lezzetlidir. Mantı ev yapımı olursa eğer çok daha lezzetli olacaktır. Ancak her yerde yenecek olan mantı aynı lezzette olmaz. Bu sebeple İstanbul’da en iyi ev mantıcısı olarak sizlere gerçek mantı hizmetini sunuyoruz. Gerçek ev yapımı mantılarımız ile son derece doyurucu bir tabak sizi oldukça mutlu edecektir.

İstanbul Maltepe’nin gözde yeri olan Köylüm Mantı Evi’nde paket ve adrese servis hizmeti de vermekteyiz. Böylelikle de en iyi mantıyı dilerseniz evinize ya da bulunduğunuz herhangi bir adreste yiyebilirsiniz.

İstanbul’da En İyi Ev Mantıcısı Köylüm Mantı Evi

Köylüm Mantı Evi İstanbul Maltepe’de yer alıyor. İstanbul’da en iyi ev mantıcısı olarak Meşhur olan çok lezzetli ve ev yapımı mantı gözde yer olan işletmemiz, hijyenik koşullar altında yemeklerini yapmaktadır. Aynı özeni yemeğiniz masanıza gelene kadar koruyor ve önem veriyoruz.

Önceliğimizin sağlığınız ve memnuniyetinizin olması sebebiyle işletmemizde hiçbir şeyden kaçınmıyoruz. Bu sebeple de mantı dahil birçok yemeği uygun fiyatlı ve lezzetli olarak yemek için ekstra hassasiyet gösteriyoruz.

İstanbul Mantı Siparişi

Köylüm Mantı Evi olarak çok uzun zamandır sizler için en iyi mantıları ve yemekleri yaparak karnınızı doyurmayı ve bizden memnun bir şekilde ayrılmanızı diliyoruz. Aynı zamanda da bu mantı lezzetini evinizde de sürdürebilmeniz için paket ve evlere servis hizmeti de veriyoruz. Bizlere ulaşıp, mantı siparişi verebilmek için telefon numaramızdan bizi arayabbilir, ya da web sitemiz üzerinden de adresinize mantınızı siparişi verebilirsiniz.

İstanbul mantı siparişi arayanlara Köylüm Mantı Evi son derece uygun fiyatlandırmalar ile size hizmet vermektedir. Mantılar, 1,5 porsiyondur (500 gr.). Yoğurt ve salçalı sosla birlikte gelen mantılarımız için ödeyeceğiniz tutar sadece 60 TL’dir. Şimdiden afiyetler dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*