Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi
BOHÇA EV MANTISI ( Yöresel lezzet ) 200 Gr

Mantıcı bulmak kolay. Neredeyse her yerde satılıyor olan mantı, dışarıda yenilen ve oldukça tercih edilen bir yemektir. Bu sebeple de kolay ulaşılabilir ama iyi olanını bulmak zor olmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası mantıcı arayışlarınızda eğer ki bize denk geldiyseniz son derece leziz bir mantı yiyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Mantıcı Dükkanı

Mantı sadece ev yapımı olduğu zaman yendiğinde gerçekten çok lezzet verir. İstanbul Anadolu Yakası mantıcı dükkanı Köylüm Mantı Evi olarak sizler için en iyi ev mantısını yapmaya özen gösteriyoruz. Maltepe’de bulunan işletmemiz, hem mantılarıyla hem de diğer yemekleri ile son derece doyurucu yemekleri sunuyoruz. Son derece iyi çalışanlarımız ile sizlere son derece kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Maltepe Mantı Siparişi

Maltepe mantı siparişi için Köylüm Mantı Evi’ni tercih edebilirsiniz. Gerçek mantı keyfini evlerinizde de çıkarabilmeniz ve leziz mantılarımızı dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman yiyebilmeniz için paket ve sipariş hizmetimiz mevcuttur. İşletmemize gelerek mantınızı paket yaptırabilirsiniz. Mantılarımız kesinlikle ev yapımıdır.

Evinizden çıkmadan da mantılarımızdan yemeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken telefon numaramız ile bize ulaşarak sipariş vermenizdir. Dilerseniz web sitemiz üzerinden de mantı siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Mantılarımızı tıpkı işletmemizde yemiş olduğunuz gibi taze ve sıcak bir şekilde gönderiyoruz. Ayrıca yoğurtlu ve salçalı sos ekleyerek lezzetini artırmayı da unutmuyoruz. Şimdiden afiyet olsun.

Köylüm Mantı Evi’nde Ev Yapımı Mantı Fiyatları

Mantı çok lezzetli bir yemek olsa da her yerde yenecek olan mantılar kesinlikle aynı tada sahip değildir. Oldukça güzel bir mantı yemek istiyorsanız eğer bizi seçmeniz dahilinde lezzet dolu bir tabağa en uygun fiyatları ödeyerek memnun bir şekilde ayrılabilirsiniz. Gerçek ev mantısı ile midenizde yer edinmek için yüksek fiyatlar istemiyoruz.

Ev yapımı mantı fiyatları 1.5 porsiyon için 60 TL’dir. 1.5 porsiyon olarak sunulan mantımız yaklaşık olarak 500 grama denk geliyor. Bir tabak dolusu lezzetli mantımız son derecede karın doyurucudur. Bu lezzeti evinizde de yiyebilmeniz için evlere sipariş hizmetimiz de bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*