Blog

- - içinde Ev Mantısı
ev-mantısı-maltepe-mantı-evi-köylüm-mantı-evi-1007

Mantı Kayseri iline ait bir yemek olsa da hemen hemen her ilde bu yemeği yemek mümkündür. Hamur ve kıyma ile yapılan bu yemeğin olmazsa olmaz salçalı sosu ve yoğurt sosu da oldukça meşhurdur. Son derece leziz bir ev mantısı yemek istiyorsanız eğer Köylüm Mantı Evi’ni ziyaret edebilir, dilerseniz de internet sitemiz üzerinden evinize sipariş vererek bu enfes mantı ziyafetinizi evinizden çıkmadan da çekebilirsiniz.

Ev yapımı son derece doğal ve lezzetli mantıların sahibi Köylüm Mantı Evi’miz, İstanbul Maltepe’de yer almaktadır. Çeşitli yöresel yemekler, ev yemekleri gibi yemeklerin 1 numaralı adresiyiz. Son derece uygun fiyatlar ile leziz yemeklerden doyasıya yiyebilmeniz için evlere servis hizmetimiz de vardır. Telefon numaramız ile ya da internet sitemiz ile de sipariş vermeniz mümkündür.

Mantı, dışarıda yenebilecek doyurucu bir yemektir. Ancak her yerde yiyeceğiniz mantının lezzeti aynı olmayacaktır. Bu sebeple iyi yapan bir yerde yemiş olduğunuz zaman sizi memnun edebilecek mantının lezzeti, ev yapımı olup olmamasına göre de değişir. Eğer ki gerçek ev mantısı yemek istiyorsanız Köylüm Mantı Evi’ne mutlaka uğramanız gerekmektedir. 

Ev Mantısı Fiyatı

Hem evinizde hem de dışarıda gerçek ev mantısı yemek için Köylüm Mantı Evi’ni tercih ederek lezzet dolu ve doyurucu bir tabağa son derece uygun bir fiyat ile erişebilirsiniz. İstanbul Maltepe mantı evi arıyorsanız eğer en ideal ve en iyi mantı ve ev yemekleri siparişlerinizi dilerseniz eve, dilerseniz paket olarak, dilerseniz de restoranda alabilirsiniz.

Yaklaşık 250 gram olan 1,5 porsiyon mantı için ödeyeceğiniz tutar indirimli olarak sadece 25 TL’dir. Son derece doyurucu ve lezzetli olan bu yemek, üzerinde yoğurt ve salçalı sos dökülmüş olarak servis edilmektedir. Özenle açılmış ve küçük küçük kesilmiş hamurların içerisine konulup bohça yapılan hamurların bu kadar lezzetli olmasının nedeni Köylüm Mantı Evi’nin şefleridir. Aynı zamanda son derece güler yüzlü çalışanlarımız ile hem lokantada hem de adresinize sipariş verdiğiniz zaman son derece iyi bir hizmet alırsınız. Şimdiden afiyet olsun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Your Comment*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*