Blog

- - Kategori Ev Mantısı
ev-mantısı-maltepe-mantı-evi-köylüm-mantı-evi-1007

Ev Mantısı Kayseri iline ait bir yemektir. Kayseri’den sonra bu lezzeti en iyi halini yiyebileceğiniz yer Köylüm Mantı evidir. El açması hamuru ve iç harcını dana döş kıymasıyla hazırladığımız muhteşem bir lezzetir. Özel olarak hazırladığımız domates ve yoğurt sosu ile damaklarınız da unutamayacağınız bir lezzet deneyimi yaşatacaktır.

Ev Mantısı Fiyatı

Uygun fiyatlarımız ile sizlere lezzetli ev mantısını sunuyoruz. Firmamız İstanbul Maltepe bölgesinde yer almaktadır. Yaklaşık 400 gram olan 1,5 porsiyon mantı için ödeyeceğiniz tutar 80 TL’dir. Son derece doyurucu ve lezzetli olan bu yemek, üzerinde yoğurt ve salçalı sos dökülmüş olarak servis edilir. Özenle açılmış ve küçük küçük kesilmiş hamurların içerisine konulup bohça yapılan hamurların bu kadar lezzetli olmasının nedeni Köylüm Mantı Evi’nin şefleridir. Aynı zamanda son derece güler yüzlü çalışanlarımız ile hem lokantada hem de adresinize sipariş verdiğiniz zaman son derece iyi bir hizmet alırsınız.

Köylüm Mantı Evi Sipariş

Mantı, dışarıda yenebilecek doyurucu bir yemektir. Ancak her yerde yiyeceğiniz mantının lezzeti aynı olmayacaktır. Bu sebeple güvenebileceğiniz bir yerde yemeniz önemli bir ayrıntıdır. Bununla beraber mantının lezzeti, ev yapımı olup olmamasına göre de değişir. Eğer ki gerçek ev mantısı yemek istiyorsanız Köylüm Mantı Evi’ne mutlaka uğramanız gerekmektedir. Ev yapımı ve lezzetli mantıların sahibi Köylüm Mantı Evi’miz, İstanbul Maltepe’de yer almaktadır. Sadece bulunduğumuz bölgeye değil İstanbul Anadolu yakasının büyük bir kısmına siparişleri ulaştırmaktayız. Bunlar Maltepe, Kartal, Ataşehir, Pendik, Cevizli, Soğanlık gibi bölge isimleridir. Ayrıca konu hakkında daha detaylı bilgi isterseniz 0216 969 67 74 numaralı telefonumuza ulaşarak alabilirsiniz. Ayrıca Maltepe ve çevresinde iseniz çeşitli uygulamalar ile de bizlere sipariş verebilirsiniz. Bunlar Trendyol Yemek, Köylüm Mantı Evi Yemeksepeti , Köylüm Mantı Evi Getir gibi yemek sipariş uygulamalarıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*