Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi
En iyi Ev Mantısı Maltepe istanbulda

Mantı, hemen hemen herkes tarafından sevilen bir yemektir. Küçük kesilmiş hamur içerisine kıyma konulan bu yemeği her yerde farklı lezzetlerde yiyebilirsiniz. Neredeyse her lokantada bulabileceğiniz mantıyı yemek istediğinizde eğer ki en iyi ev mantısı nasıldır denemek isterseniz sizi Köylüm Mantı Evi’ne davet ediyoruz. Gerçek mantıyı sizler için daha ulaşılabilir hale getirmek için dilerseniz evlere servis hizmetimizden yararlanarak da istediğiniz adrese kadar leziz mantılarımızdan getirebiliriz.

Son derece doyurucu ve iştah kabartan mantılarımızı özenle hazırladığımız yoğurt ve salçalı sos ile ikram ediyoruz. Mantı ev mantısı olursa eğer gerçekten lezzet vermektedir. Siz değerli müşterilerimiz için de gerçek ev mantısını deneyimleyebilmeniz ve doyasıya yiyebilmeniz için çok değerli şeflerimizle birlikte en güzel yemekleri yapıyoruz.

Lokantamız bünyesinde en önemli önceliğimiz memnuniyetinizdir bu sebeple de mantılarımız dahil tüm yemeklerimizi taze bir şekilde sizlere sunuyoruz. Sağlık her şeyden önce geldiği için hijyene çok dikkat ediyoruz. Güler yüzlü çalışanlarımızla hizmette noksanlık aratmıyoruz. Bu sebeple de hem mantılarımızla hem de hizmetimizle göz önünde bulunuyoruz.

Eve Mantı Siparişi

Mantılarımız ev yapımı mantı olduğundan dolayı son derece lezzetlidir. Özenle yapılan mantılarımızın İstanbul’da herhangi bir yerde benzer lezzetlerde olanlarında bulmanız zor olabilmektedir. Bu sebeple de mantı severlerin sadece lokantamızda değil, evlerinde de mantı yiyebilmeleri için hem paket servisimiz bulunmaktadır hem de dilediğiniz adrese sipariş verme şansınız bulunmaktadır.

Eve mantı siparişi vermek için İstanbul Maltepe’de bulunan Köylüm Mantı Evi’ni tercih etmeniz dahilinde sıcak ve gerçek mantı keyfinizi evinizde de sürdürebilirsiniz. Evinize ya da herhangi bir adrese sipariş verebilmek için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Ya da web sitemiz üzerinden mantınızı evinize, adresinize sipariş verebilirsiniz.

Yaklaşık 500 gram olan 1,5 porsiyonluk tabaklarda servis edilen, yoğurt ve salça soslu mantılarımız son derece doyurucudur. Sıcak bir şekilde sizin beğeninize sunulan mantılarımız için ödeyeceğiniz tutar sadece 60 TL’dir. Hem Köylüm Mantı Evi’nde hem de evinizde özenle hazırlanmış olan bu iştah kabartıcı mantılarımızdan kesinlikle denemeniz tavsiye ederiz.

Doğal Ev Yapımı Mantı için Köylüm’e Bekleriz …!

İstanbul Maltepe’ye yakın bir yerde ikahmet ediyorsanız Maltepe ilçesine ve yakın ilçelere Evlere iş yerlerine hızlı servisimiz vardır.
Sabah Saat: 09:00 ‘da Mekanımız açılıyor Akşam 21:00 a kadar sipariş alıyoruz. Belirtilen Saatler arasında Mantı siparişi verebilirsiniz.
21:00 dan sonra ızgara kokoreç Izgara köfte Siparişi almaktayız.
Aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Sipariş Telefon :

(+90 ) 0216 969 67 74

iletişim Mail :

bilgi@koylummantievi.com

Adres:

Zümrütevler, Adatepe Cd. No:21/2, 34852 Maltepe/İstanbul

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*