Blog

- - Kategori Ev Mantısı, Mantı Evi

Cevizli bölgesinde mantı arayan gurme damaklara Cevizli Mantıcısı olarak hizmet vermekteyiz. Yerimiz İstanbul Maltepe’de olsa bile çoşkulu ve işini çok seven ekibimiz ile Cevizli bölgesine de sipariş götürebilmekteyiz.

Nedir bu Cevizli Mantıcısı?

Bizleri özel yapan tüm lezzetlerimizi el açması olarak hazırlamamızdır. El yapımı mantımız ve gözlemelerimiz en çok tercih edilen lezzetlerimiz arasındadır. Bununla beraber ev yemeklerimizi de kesinlikle tavsiye ederiz. Tabii ki bu Cevizli mantıcısı‘nın Mantı Lezzetinin sırrı el açması ve bol sevgi ile harmanlanmasındandır. Ayrıca Bol Malzeme ile damakları şenlendirmekteyiz. Mantılarımızın nasıl hazırlandığını görmek isterseniz Köylüm Mantı Evi Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir?

Sipariş konusunda oldukça hızlı olduğumuz bir gerçektir. Tüm siparişlerimizi 30 – 45 dakika arasında ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Tek yapmanız gereken 0216 969 67 74 numaralı telefondan bizlere ulaşmak olacaktır. Tüm ürünlerimiz emekçi kadın arkadaşlarımızın büyük emekleri ile hazırlanmaktadır. Cevizli mantıcısı olarak hizmet bölgelerimiz arasında tüm İstanbul Anadolu yakası vardır. Aynı zamanda telefonunuza yükleyebileceğiniz uygulamalar ile sipariş oluşturabilirsiniz. Lezzet Tutkunları Ayrıca Trendyol Yemek, Köylüm Mantı Evi Yemeksepeti , Köylüm Mantı Evi Getir Yemek sipariş sitelerini ve uygulamalarını tercih edebilirler. Tüm bunlara ek olarak internet sitemiz üzerinden de sipariş vermeniz mümkündür. Bunun için lezzetler sayfasına bakabilirsiniz. Aynı zamanda toplu etkinlikler için de hizmet vermekteyiz.

Toplu Etkinlikler için Cevizli Mantıcısı

Cevizli mantıcısı olarak toplu etkinliklere özel lezzetler de hazırlamaktayız. Peki ya nedir bu lezzetler ve nasıl hizmet veriyoruz?. Sizlere Ürün çeşitliliğimizden bahsedelim.

Mantı çeşitlerimiz, Gözleme çeşitlerimiz ve sıcak ev yemekleri çeşitleri mutfağımızda yer almaktadır. Kıymalı Mantı, Patatesli Mantı ve Spesiyal mantımız özenle hazırlanmaktadır. Patatesli , kıymalı, kaşarlı ve çikolatalı gözleme çeşitlerimiz mevcuttur. Lezzet çeşitlerimizin yer aldığı menümüze ulaşmak için lezzetler sayfamıza bakabilirsiniz. Toplu etkinlikler için 24-48 saat öncesinden sipariş vermenizi rica ederiz. Sipariş içeriğinize göre ön hazırlıklar zaman alabilmektedir. Siparişleriniz sipariş teslim saatinize yakın süreçte Ekibimizin maharetli elleri ile özenle hazırlanır ve en kısa sürede sizlere ulaştırılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*