Blog

- - Kategori Ev Mantısı
Atasehir en iyi manti

Bölgenin en iyi Mantıcılarını Ataşehir mantıcı kelimesini aratarak rahatlıkla bulabilirsiniz. Yorucu arayışınıza son vermenin vakti geldi. Lezzetli tadı damağınızda kalacak ev mantısı yemek isteyenleri, Köylüm Mantı Evi’ne davet ediyoruz.

Gerçek ev mantısı

Burada otomasyon yok, burada hazır hamur yok. Burada gerçekten el açması hamurlar ve bol malzemeli lezzetler var her biri tıpkı Anne eli değmiş gibi hazırlanan lezzetlerdir. Ataşehir de mantıcı arayanların ise her zaman ilk durağı olmuşuzdur. Bize gösterilen sevginize karşılık olarak her zaman daha iyisini yapmayı hiç bırakmadık.

Bizden bir lezzet

Mantı diyip geçmemek lazım, inanın adında tarih var. Bu özel lezzet Orta Asya Türklerinden beridir bizim kökenimizdedir. O zamanlarda ismi “Mantou” olarak anılsa da Anadolu topraklarına girişimiz ile beraber ismi zamanla değişmiş ve “Mantı” olarak hafızalara geçmiştir. Yani yüzyıllardır biz bir topluluk olarak Mantı tüketiyoruz desek yalan söylemiş olmayız. Ataşehir mantıcı olarak da bu bayrağı büyük bir mutluluk ile sahiplendik. Gerçek lezzet arayanların da her zaman ilk seçimi olmaya devam ediyoruz ve edeceğiz.

Ataşehir mantı siparişi

Ataşehir mantıcı araması yapanlar ve el açması mantı tüketmek istiyenler için sipariş hattımızı olabildiğince kolay tuttuk. Tek yapmanız gereken (+90) 216 969 67 74 numaralı telefondan bizlere ulaşmanızdır. Sitemiz üzerinden de ürün gruplarını ve fiyatlarını inceleyebilir sizin damak tadınıza en uygun lezzeti seçebilirsiniz. Bu lezzetler sitemizde sizler için yer almaktadır. Bu arada sistemimizin bir harikalığı olaraktan da toplu etkinlikler için de 24 – 48 saat evvelinden arayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Etkinlik vaktinizin geldiği gün ürünleriniz sizlere sıcak şekilde ulaşacaktır. Herkesin afiyet ile tüketebileceğinden hiç şüpheniz olmasın ama fazladan porsiyonlar söylemekte fayda var. 🙂

Ataşehir Mantı Fiyatları

Ataşehir mantıcı da bu lezzeti tüketmek isteyen herkes için gerçekten uygun bir fiyatlandırma vardır. 1 Porsiyon Mantı (250 Gr) 60 ₺ iken 1.5 Porsiyon Mantı (400 Gr) ise 80 ₺ şeklindedir ayrıca fiyatlarımız gün sonuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Başka bir deyişle içinde yoğun emek, sevgi ve malzeme barındıran. Sizler için özenle tek tek hazırlanan, hamurunu taze olarak hazırladığımız bu damaklarda lezzet patlaması yaratacak mantımızı sizlere uygun fiyata verdiğimizin göstergesidir. Aynı zamanda firmamızın Instagram adreslerini de kontrol edebilirsiniz. Instagram adresimizde sizler için çok güzel videolar bulacaksınız. Instagram ismimiz koylummanti şeklindedir. İçerisinde gözleme ve mantılarımızın hazırlanış videolarını bulabilirsiniz ve bizler için bol bol like bırakabilirsiniz. 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz*

Adı*

E-posta*

Web sitesi*